Zobacz temat
 Drukuj temat
Plotki transferowe.
forzanapoli
W tym temacie będzie można wypowiadać się na temat plotek transferowych, niekoniecznie tylko tych które dotyczą Napoli. Wszystkie spekulacje oraz ewentualne potwierdzone transfery będzie można tutaj zamieszczać i o nich dyskutować. Do tego tematu będzie można przenieść się za pomocą odnośnika w dziale "Plotki".

W takim razie ja zacznę:
Według większości włoskich gazet oraz ekspertów sportowych Aurelio de Laurentiis jest zdeterminowany do pozyskania Pepe Reiny. Jak mówi Di Marzio odbyło się już nawet specjalne spotkanie pomiędzy obiema stronami. Innych większych spekulacji na razie na temat Napoli nie ma.

Nie jest to temat związany z Napoli, ale na pewno bardzo ciekawy Z przymrużeniem oka Według transfermarkt.pl oficjalnie do Manchesteru United przeszedł Memphis Depay. Holenderski pomocnik kosztował klub 27,5 mln euro. Transfer ten potwierdził już również zarówno Louis van Gaal, jak i Phillip Cocu. Ponadto do Valencii przeniósł się na stałe Rodrigo Moreno. Hiszpan kosztował równo 30 mln euro.

Gandak
Z kolei włoska wersja trasnfermarktu podaje inne bardzo ciekawe doniesienia. Na boki obrony podobno Azzurri upatrzyli sobie Mayke z Cruzeiro albo Mario Ruiego z Empoli. Ruiego widziałem w akcji i myślę, że nadałby się do naszego zespołu, tym bardziej, że nie musi być drogim rozwiązaniem. O Mayke natomiast również słyszałem wiele dobrego, ale jego gry nie widziałem. Poza tym pewni duże pieniądze szłyby za tym tranferem, a Brazylijczykiem interesuje się również Porto.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
MichalloSSCN
Gandak Brazylijscy obrońcy w Porto, skąd to znam?

OZS1
Porto teraz już będzie biedniało oficjalny zakaz korzystania z TPO więc Oni też staną sie ubodzy...!!!...Uśmiech)

forzanapoli
Według "Sky Sports Italia" Javier Hernandez znany też jako "Chicharito" najprawdopodobniej w letnim okienku transferowym przeniesie się do SSC Napoli. Plotki te potwierdza "Sky Sports Italia". Ostatnie spotkania udowodniły nam, że Meksykanin nadal jest wartościowym graczem o dużych umiejętnościach i potencjale. Jak pokazał ostatni mecz z Dnipro Gonzalo Higuaín też jest człowiekiem i też może mieć obniżkę formy, czy rozregulowany celownik. Co prawda jest jeszcze Duván Zapata, ale czy ten młody Kolumbijczyk spełniłby oczekiwania w trudnych meczach o wielką stawkę? Myślę, że Chicharito byłby dobrym wzmocnieniem naszej linii ataku i poważnym konkurentem do walki o wyjściową jedenastkę. Meksykanin to bardzo porządny facet z wielkim charakterem.

Ciekawą rzeczą jest również fakt, że pierwszego poważnego wzmocnienia dokonał już nasz rywal Inter Mediolan. Włoski klub zakontraktował 22-letniego środkowego obrońcę Jeisona Murillo. Młody Kolumbijczyk kosztował 8 mln euro. Zawodnik ten był uznawany za jeden z większych talentów, jakie miała w swoich szeregach Granada. W trwającej kampanii La Liga wystąpił tylko w 19 meczach, ponieważ nabawił się poważnej kontuzji.
Edytowane przez forzanapoli dnia 16-05-2015 11:54

OZS1
Dybala już ponoć też w Juve...!!!...Uśmiech)

MichalloSSCN
A Valencia potwierdziła kupno Rodrigo Moreno za 30 mil euro z Benfiki.

OZS1
No a My co gunwo hehehe, już teraz trzeba kupować i wysprzedawać drewno ze składu, bo za chwile Ci najlepsi zostaną wykupieni a My znowu zostaniemy z drugorzędnymi grajkami...!!!...

Gandak
Mamy już trochę potwierdzonych transferów.
Danilo w Realu, Rodrigo wykupiony przez Valencię, Depay w Utd., a tak z naszego podwórka Shaqiri wykupiony przez Inter za bagatelne 18 mln euro. Inny transfer Nerrazzurrich - Murillo, młody 22-latek za 8 mln z Granady. Inter się zbroi, a w przyszłym sezonie czołówka bardzo się powiększy i nowemu trenerowi będzie trudniej. Chociaż myślę też, że ktoś z niej "odpadnie". I obstawiałbym tu Sampdorię. Już koniec tego sezonu mają słaby. Żeby tylko nie skończyli tak jak Parma.

db3ybd3y
Zgadzam się. Czołówka powinna być bardziej wyrównana. Juve, Roma, Lazio, Napoli - ta czwórka na pewno. Milan z Mihajloviciem, Inter po roszadach w składzie. To już jest 6 mocnych drużyn. Nie wiem jak Fiorentina po odejściu Montelli, czy Sousa podoła. Dalej w kolejce są Sampdoria, Genoa, Torino. Wydaje mi się, że te 10 drużyn będzie w górnej połówce tabeli. Pozostałym będzie ciężko zagrać o coś więcej niż 11 miejsce.

Michal
Chelsea i Real są podobno mocno zainteresowane naszym Algierczykiem. Jak podaje francuski portal "Le 10 Sport" The Blues są gotowi złożyć ofertę w wysokości 15 milionów euro, które mają zadowolić działaczy z Neapolu.
napoli24h.pl/images/zunigaidzemailisyg.png

forzanapoli
Transfery w Hiszpanii.

Bez wątpienia uważam, że jednym z najaktywniejszych klubów tego lata jest na ten moment Valencia. "Nietoperze" pozyskali już Rodrigo Moreno (30mln), Jao Cancelo (15mln), Andre Gomesa (15mln), Rodrigo Caio (12,5mln) oraz Yoela Rodrigueza (2mln). Wydaje się jednak, że to jeszcze nie koniec....

Ciekawych, a przede wszystkim perspektywicznych transferów dokonał Villarreal. "Żółta Łódź Podwodna" zakontraktowała Alphonse Aréole, Samuela Castillejo oraz Samuela Garcíe.

Najgorzej w letnim okienku sprawuje się Malaga, która po całkiem dobrym sezonie wyprzedaje swoich zawodników... Klub opuścili już Juanmi, Sergio Sánchez, Francisco Portillo oraz wspomniani wcześniej Samuel Castillejo i Samuel Garcia. Ponadto do swoich macierzystych klubów powrócili Nordin Amrabat, Luis Alberto i Javi Guerra. Póki co wzmocnień na horyzoncie nie widać.

Sevilla natomiast zakupiła póki co Gaëla Kakute, Iago Aspasa oraz Michaela Krohn-Dehliego. Jednym słowem szału póki co nie ma....
Edytowane przez forzanapoli dnia 19-06-2015 14:54

db3ybd3y
Co prawda Nietoperze się zbroją, ale mogą stracić Otamendiego.
Valencia musi być aktywna bo zagrają w eliminacjach LM. Ciekaw jestem gdyby trafili na Lazio, kto miałby większe szanse na awans Uśmiech
Transfery Lazio szału nie robią: Patric, Hoedt, Morrison....
Roma póki co też ubogo, chociaż Bacca blisko.
Juve bierze Mandzukicia za Teveza + Khedira.
Inter obrońców - Miranda i Murillo.
Milan - Martinez i Kondogbia + Mihajlovic nowy trener.
Fiorentina póki co nic, Paulo Sousa w drodze za Montellę.
Więc Napoli nie wypada tak blado: Sarri + Valdifiori + Reina.
Na ten moment jest ok Uśmiech

MichalloSSCN
Villarreal kontraktuje Areole mówiono że nie odejdzie z PSG ahhh!!!!

Według transfermarkt.de:
Napoli jest zaitnteresowane:
- Immobile
- Nolito
- Toljan (Nie znam gościa.)
- Vrsalijko
- Allan
- Reina
- Hysaj
- Tonelli
- Donati
- Barba
Wszystkie wpisy z czerwca. Kogo u nas widzicie najbardziej?
Edytowane przez MichalloSSCN dnia 19-06-2015 19:22

db3ybd3y
Toljan lewy obrońca z Hoffenheim
oprócz tego co napisałeś, transfermarkt podaje, że jeszcze:
Bacca
Saponara
Chahechouhe
Rugani
Gundogan
i jeszcze kilku innych

Wg mnie wszystko zależy od tego kto odejdzie. Reina i Valdifiori są już u nas. Oprócz tego na pewno trzeba kupić stopera.

Gandak
Na ten moment jesteśmy o krok od Allana. Ponadto skupiamy się na Darmianie, Vrsaljko, Perottim i Maksimoviciu. Natomiast najbliżej odejścia są Inler i Britos. Oferty otrzymali także Rafael, Andujar, Uvini i podobno Ghoulam.

Z kolei jeśli chodzi o naszą jedenastkę na przyszły sezon to ja bym to widział tak (oczywiście w oparciu o realne plotki):
Podstawowy: http://www.futhea.../36006709/
Rezerwowy: http://www.futhea.../36006904/

Petrus
Napoli po zaprezentowanych wyzej wzmocnieniach nie wyglada zle czy przecietnie, ale na walke o miejsca 2-3 moze zabraknac "paliwa".

MichalloSSCN
Wow, użyłeś Futheda. ;o

Gandak
MichalloSSCN, Lubię się tak czasem pobawić Pokazuje język

Połączony z lipiec 07 2015 10:48:57:
ssc napisał(a):

Zgadzam się. Czołówka powinna być bardziej wyrównana. Juve, Roma, Lazio, Napoli - ta czwórka na pewno. Milan z Mihajloviciem, Inter po roszadach w składzie. To już jest 6 mocnych drużyn. Nie wiem jak Fiorentina po odejściu Montelli, czy Sousa podoła. Dalej w kolejce są Sampdoria, Genoa, Torino. Wydaje mi się, że te 10 drużyn będzie w górnej połówce tabeli. Pozostałym będzie ciężko zagrać o coś więcej niż 11 miejsce.

Mi się właśnie wydaje, że to Lazio odpadnie z czołówki. Po pierwsze jak na razie ich transfery nie porywają, ale wiadomo transfery to nie wszystko. A po drugie awansu do LM nie mają nadal i sądzę, że obok takich drużyn jak Man. Utd., Valencia, Monaco, Leverkusen, czy nawet Fenerbahce, bądź CSKA to oni wyglądają blado. Z Ajaxem, czy Sportingiem, też nie do końca są faworytami. A gdy nie awansują do LM, to trafią do LE. I właśnie tutaj jest chyba najważniejszy czynnik. W zeszłym sezonie grali tylko w lidze i pucharze, jeśli dojdzie do tego Liga Europy to mogą mieć zbyt wąską kadrę i skończyć sezon nawet za klubami z Mediolanu, na podobnych miejscach co Doria, Genoa, czy Toro. To już Sampa wydaje się lepsza ze swoimi transferami, w większości za bezcen, a solidni młodzi zawodnicy.
Edytowane przez Gandak dnia 07-07-2015 10:50

Petrus
Znowu dzielimy skore na niedzwiedziu, choc do konca mercato jeszcze dluuuga droga. Niemniej zgadzam sie, ze Lazio nie jest klubem z odpowiednim potencjalem finansowym, ale i kadrowym na dobry wystep w LM. Watpie, ze awansuja do elitarnych rozgrywek. Bardziej mnie martwi to, ze najblizszy sezon dla wloskich klubow moze byc sporo slabszy. Anglicy wroca do gry i pewnie zajma miejsce Wlochow w czolowce stawki europejskich pucharow. No coz, to normalka wlasciwie.

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Przeżyjmy to jeszcze raz
O klubie
593 4 Hasys
12-02-2017 10:42
4. kolejka: Napoli - Bologn...
Serie A
752 4 MichalloSSCN
17-09-2016 09:51
3. kolejka Serie A 16/17: P...