Zobacz temat
 Drukuj temat
Fracja 2016
OZS1
Panowie aby oderwać Nas troszke od zamieszania ligowego i słabego meczu z Udine postanowiłem zapytać Was o Euro 2016, mianowicie kto jest Waszym faworytem, kogo widzicie jako najpoważniejszego kandydata do złota kto według Was będzie czarnym koniem tych zawodów oraz trochę pytanie z serii wybiegam w przyszłość kto Waszym zdaniem zdobędzie korone króla strzelców...!!!???...Uśmiech)

Grupy Euro 2016:

GRUPA A
FRANCJA
RUMUNIA
ALBANIA
SZWAJCARIA

GRUPA B
ANGLIA
ROSJA
WALIA
SŁOWACJA

GRUPA C
NIEMCY
UKRAINA
POLSKA
IRLANDIA PÓŁNOCNA

GRUPA D
HISZPANIA
CZECHY
TURCJA
CHORWACJA

GRUPA E
BELGIA
WŁOCHY
IRLANDIA
SZWECJA

GRUPA F
PORTUGALIA
ISLANDIA
AUSTRIA
WĘGRY
Edytowane przez OZS1 dnia 07-04-2016 16:27

MichalloSSCN
Kto jest w grupie B? Rosja, Rosja, Słowacja i Anglia? Szeroki uśmiech

Hasys
No patrząc na to chłodno to najpoważniejszymi kandydatami do zrobienia niespodzianki i dobrego wyniku są Belgia (przy czym no oni już od pewnego czasu robią za potencjalne czarne konie) i o dziwo (nie wierzę, że to mogę napisać Szeroki uśmiech) Polska Z przymrużeniem oka

Swoją drogą ciekawi mnie to czy tym razem uda się wyjść z grupy czy skończy się jak zawsze Szeroki uśmiech Bo potencjał jest Z przymrużeniem oka

MichalloSSCN
Co do Polski, może i wyjdziemy z grupy, ale skończymy raczej na 1/8. A jak to jest z tym systemem dziwnym? Może ktoś wyjasnić?

OZS1
Ja od dziecka jestem wielkim fanem reprezentacji Holandii ale niestety jej nie bd we Francji więc nie mam jakiego swojego ulubieńca na pewno obejrzę Polskę w akcji chociaż wielkim ich fanem to jakoś nie jestem, Jak Włochów też nie omieszkam oglądać ale jakoś nie mam swojej ekipy na euro faworyta ciężko wskazać Belgia Niemcy może odrodzi się Hiszpania gospodarz Francja też będą u siebie mocni co do czarnego konia hmm może Islandia dowiezie obecną formę jeśli tak to będą bardzo groźni...!!!... Uśmiech)

MichalloSSCN
Francja ma potencjal, ale slaby menedzer i brak chemii w zespole. A najgorszym pomyslem jest granie Pogba-Matuidi jako duet def-pom'ów, to nigdy nie zadziała.

Petrus
Za co ludzie kochaja pilke nozne? Za emocje, za popisy, za piekne bramki. Jak zapamietam wiekszosc Euro? Niestety NIJAK i mowie to przed polfinalami, ktore tylko odrobine poprawia caloksztalt. Moje glowne zarzuty:
1. Przecietny poziom organizacji - spojrzmy tylko na murawy. To skandal, ze na takim turnieju obserwujemy kartofliska. Ok, nie wszedzie, ale w kilku istotnych meczach.
2. Drabinka turniejowa promujaca slabsze zespoly. Spojrzmy np. na droge Wlochow. Niezaleznie od zajetego miejsca musieli zmierzyc sie albo z Hiszpania albo z Chorwacja. Co ciekawe gdyby zajeli 2 miejsce to mieliby kogos...z 3 miejsca z grupy Portugalii i Islandii. O jakiej symetrii tutaj mozemy mowic jesli popatrzymy na rywala Polski. Potencjalny to Rumunia, Szwajcaria, no i niemal nierealny Albania. Chyba widac pewna przepasc pilkarska miedzy rywalami Wlochow a Polski. Z kolei taka Francja niiemal od razu miala autostrade do polfinalu. A Belgia? 2 miejsce w grupie "wloskiej" i rywal...latwiejszy niz ten od Italii. I co najwazniejsze, to bylo wiadome przed mistrzostwami, ze np. zajmujac 2 lokate potem sie gra z druzyna z...3 miejsca, a ten cy byl lepszy gra z kims z 2. Oczywiscie w polskich mediach przez wiele dni nie wspominano o tym chyba po to aby polscy kibice uwierzyli, ze jestesmy orlami Europy. Tak czy siak drabinka spowodowala, ze druzyny, ktore kadrowo i pilkarsko sa lepsze odpadly wczesniej, a na placu boju mamy np,. wybiegana Walie i Portugalie, ktora psim swedem jest w polfinale.
3. Poziom mistrzostw - mam wrazenie, ze wiekszosc meczow, a ogladalem z 80% wszystkich spotkan, a jesli niecale to obszerne fragmenty, stala na przecietnym poziomie. Z jakiegos turnieju zawsze cos sie pamieta. A z tego do tej pory co? Pietke Ronaldo przeciwko Wegrom? Wolne Bale`a? Triumfuje ultradefensywne ustawienie moze dlatego, ze formula mistrzostw rozrosla sie do niespotykanych rozmiarow.
4 czy 8 lat temu sprawa byla prosta. Wychodzily 2 najlepsze druzyny i zaczynaly sie powazne mecze. Teraz wiadomo jak to wyglada.
4. Wystep reprezentacji Polski Nie, nie bede krytykowac gry Polakow, bo uzyskali dobry wynik. Natomiast musze byc sprawiedliwy i powiedziec, ze na owoc sukcesu skladaly sie rozsadna, ale tez zachowawcza taktyka i poziom rywali. Poza Irlandia Polnocna, ktora grala swoje to 2 nastepne mecze mozna przemilczec. Niemcy? A co to byli za Niemcy? Niedokladne podania, Gotze na szpicy? Jak zobaczylem co graja to mialem niezla ucieche szczegolnie slyszac, ze zremisowalismy z mistrzami swiata. No wynik idzie w swiat, ale jest pewna regula. Nasi sasiedzi od lat graja 2 mecz na turnieju slabiej. To co powiem zabrzmi jak teoria spiskowa, ale w kuluarach mowilo sie o tym, ze Niemcy zagrali tak a nie inaczej zeby...przegrac. Bo przeciez 2 miejsce w naszej grupie gwarantowalo latwiejsza drabinke. Nie wierze w to aczkolwiek, kto wie.
Wracajac do gry reprezentacji. Zastanawiam sie co by bylo gdybysmy odpadli ze Szwajcaria? Tez mowa by byla o sukcesie? Rownie dobrze moglibysmy byc dzis w polfinale. Futbol jest nieprzeiwydalny, ale wydaje mi sie, ze ten reprezentacyjny szczegolnie niewymierny.
Co najwazniejsze - jezeli ktos jest niedzielnym kibicem (a takich jest najwiecej, nad czym ubolewam) moze dojsc do wniosku, ze polscy pilkarze w jakis sposob przeskoczyli pokolenie Laty, Deyny czy Bonka, bo ci nie grali na Euro w ogole. Tak, ale kiedys to byla elitarna impreza. Dzis na Euro trudniej odpasc niz wyjsc z grupy.
Polacy mieli szczesliwe losowanie na Euro, ale rowniez szczesliwe w eliminacjach do MS. Wydaje sie, ze apetyty wzrosly, ale nie ma cisnienia na sukces w reprezentacji. Maja doskonale warunki. Ale w Rosji zasady beda jasne i latwiej raczej nie bedzie no chyba, ze Brazlia i Argentyna nie awansuja, bo na dzien dzisiejszy to mozliwe.Szok

Powyzszy wpis nie mial znamion hejterstwa tylko subiektywnej analizyUśmiech
Edytowane przez Petrus dnia 06-07-2016 18:38

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
MŚ Rosja 2018
Drużyny Narodowe
830 16 darros
12-07-2018 21:07
Napoli vs Juventus Obstawiamy
Serie A
1120 3 darros