Zobacz temat
 Drukuj temat
MŚ Rosja 2018
darros
Z racji takiej, że Mundial zbliża się wielkimi krokami, to stwierdziłem , że warto odświeżyć forum i dlatego założyłem mundialowy temat. Opisujmy tu wszelkie kwestie dotyczące turnieju w Rosji.

Na początek: co sądzicie o szansach naszej kadry w grupie z Senegalem, Kolumbią i Japonią?

Lolo
Szanse oceniam jako marne. Fart Nawałki musi się kiedyś skończyć. Lewandowski nie w sosie. Z rozgrywających jest tylko Zieliński, który gra w kratkę. Krychowiak jako defensywny pomocnik formy szuka od lat. Na obronie Pazdan myślący ciągle o wyjeździe za granicę, Jędrzejczyk, który grzeje ławę, Glik, który robi babole w Monaco.

Jak wygramy pierwszy mecz to uwierzę. Jeśli nie to według mnie pozamiatane. Mane naszymi kołkami będzie kręcił aż miło Uśmiech

Włochów nie ma i nie za bardzo jest komu innemu kibicować. Byle nie Hiszpania i Argentyna xD

OZS1
No będzie bardzo ciężko, chłopaki nie prezentuj się jakoś wybitnie. Lewy zajęty zmianą barw klubowych i form też gdzieś daleko. Krychowiak to wgl szkoda że jedzie, Milik po kontuzji chociaż wraca do dobrej formy, Zielu w kratkę jak zawsze, Turbo Grosik teraz coś na zapleczu w Anglii lepiej gra, ale też bez jakiegoś szału. Kolumbia to raczej się nie da ograć, jedynie co trzeba liczyć na remis. Senegal hmm ma mocne i słabe strony więc jest o co grać. Japońcy powinni nie stanowić problemu. Duże wyzwanie dla Nawałki, będzie Nam potrzebne duże szczęście że wyjść z grupy ale jest to możliwe...!!!...Uśmiech)

Arczi
Łatwo nie będzie ale trzeba walczyć i kibicować naszym Uśmiech
Na ostatnich Mistrzostwach Europy nasza kadra zagrała świetny turniej. Traciliśmy mało bramek i nie przegraliśmy żadnego spotkania w podstawowym czasie gry. Tylko szczęścia zabrakło aby dotrzeć do półfinału. Odpadliśmy z mistrzami więc nie można mieć pretensji. Chociaż Portugalia moim zdaniem nie zasłużyła na tytuł.

Może teraz będziemy czarnym koniem? Szeroki uśmiech Trzeba myśleć pozytywnie.

darros
No i ostatni poważny sprawdzian przed mundialem za nami. Niby remis 2:2 z Chile to nie powód do wstydu , ale warto wspomnieć , że rywal grał w składzie opartym na zawodnikach z ligi krajowej bez największych gwiazd. a ci piłkarze odrobili doprowadzili do remisu choć już przegrywali 0:2.

Fajnie, że Lewy wyglądał nieźle (na pewno lepiej niż w Bayernie w ostatnim czasie), do tego bramka Ziela. o grę ofensywną raczej nie ma się co martwić. Drużyna tworzy akcję i bramki będą wpadać. Ale co z obroną? Bez Glika i z zagubionym Pazdanem, po którego błędach Chilijczycy tworzyli okazję, to jest się o co obawiać.

Nawałkę czeka jeszcze sporo przemyśleń jak ułożyć defensywę.

Jakie wy wyciągnęliście wnioski po tym sparingu ?
x1

OZS1
Pany komu kibicujecie na tych MŚ?...!!!...Uśmiech)
x1

darros
Oczywiście naszym. Do tego zawsze na wielkich turniejach kibicowałem Niemcom tak też będzie i teraz. Mam taki sentyment do Die Manschaft dzięki m.in Podolskiemu.

darros
Dziś ładnie Rosjanie pocisnęli Saudyjczyków. Gołovin może być bardzo dobrym graczem.Do tego Cheryszew ładne bramki zdobył. Walka Sbornej w nastepnych meczach bedzie ciekawa

Arczi
Oczywiście ja też kibicuje naszej kadrze i bardzo chciałbym aby wyszli z grupy i potem jeszcze trochę powalczyli. Może udałoby się dość do ćwierćfinału tak jak na Euro Z przymrużeniem oka Poza tym będę wspierał Hiszpanów. Czekam na dzisiejszy mecz z Portugalią.

Rosja zagrała wczoraj ładnie ale rywal nie był zbyt wymagający. Myślę, że jeśli wyjdą z grupy to w kolejnym meczu już odpadną. Czeryszew zaliczył wczoraj dobry występ. Chciałbym zobaczyć go w Neapolu ale to raczej się nie zdarzy. Czytałem, że już poluje na niego Barcelona. Poza tym jest on dość mocno związany z Hiszpanią (chyba nawet ma obywatelstwo) więc raczej nie będzie się nigdzie ruszał.

Lolo
Do boju Ahmedy i inne Allahy! Pokazuje język Może jakaś afrykańska drużyna pokaże się z dobrej strony.

OZS1
Ja od dziecka kibicuje reprezentacji Holandii no ale że Ich piłka przechodzi ciężki okres to kolejny raz z rzędu nie ma Ich na wielkiej imprezie. Co do tego Mundialu to bardzo 3mam kciuki za Brazylię, nawet piwo które pije Carlsberg, ma zakupione tylko z flagą Brazylii Szeroki uśmiech. Naprawdę grają ładny dla oka i przede wszystkim skuteczny futbol. Jak ostatnio liczyłem to mają chyba 15 meczy z rzędu bez porażki w tym 1 albo 2 remisy tylko.Przypominają mi zwycięski skład z finału mistrzostw świata w 2002 roku w Korei i Japonii gdzie grały takie gwiazdy jak Ronaldo Ronaldinho Rivaldo czy Roberto Carlos. Będe 3mał też łapki za Belgię bo należy Jej się jakieś tytuł jak "Psu Buda" za ten niewiarygodny postęp w futbolu. Są naprawdę kilka lat świetlnych ze szkoleniem niż jeszcze kilka lat temu i dla tego wisienką na torcie powinien być jakiś medal. Co do Polski jak najbardziej będę kibicował Swoim ale jak odpadną to nie będę strasznie płakał bo prawda jest taka że gdyby nie reformy Platiniego które ułatwiły awans słabszym czy to reprezentacją czy klubom to nie byli byśmy tutaj gdzie jesteśmy...!!!...Uśmiech)

darros
No i 3 : 0 wyjaśnia sprawę. Szkoda , że nasza przygoda z Mś kończy się w tak przykry sposób, no ale Kolumbijczycy byli zdecydowanie lepsi. Wyglada na to ,że po turnieju kadrę czeka sporo zmian.

Lolo
To się nie mogło udać.

darros
No i jest pierwsza duża niespodzianka turnieju.Wielu skreślało Argentynę z walki o najwyższe cele a tu się zmobilizowali i finalista ostatnich mistrzostw jest w 1/8.Tymczasem Niemcy już się pakują. Po meczu ze Szwecją sądziłem ,że gra Die Manschaft wraca gra normy po wtopie z Meksykiem. Ale nic bardziej mylnego! Z Koreańczykami powróciły demony nieskuteczności ,a skoro Azjaci pokazali wolę walki to wykorzystując błędy Niemców odnieśli zwycięstwo jednocześnie wysyłając mistrzów do domu. Klątwa odpadania mistrza we wczesnej fazie turnieju jest podtrzymana. Ciekawe kto z pozostałych w grze odniesie zwycięstwo. Brazylia? Francja? Może Anglia, Belgia Chorwacja? A może ktoś zupełnie inny? Pożyjemy ,zobaczymy.

MichalloSSCN
Idealny mundial pod Włochów, co mecz by wturlali coś na 1:0.

darros
I kolejna wielka sensacja turnieju.Hiszpania poza burtą po przegranych karnych. Z ekip zawsze walczących o triumf została już tylko Francja i Brazylia.Jedno jest pewne - puchar wygra reprezentacja, która już dawno nie wygrała( Brazylia Francja, Urugwaj) albo poznamy zupełnie nowego mistrza( Belgia , Chorwacja). Bardzo ciekawe są te mistrzostwa.

darros
Jak sądzicie Chorwacja da radę Francuzom? Będe im kibicował. należą im się ogromne wyrazy uznania a przygotowanie fizyczne. 3 dogrywki= cały dodatkowy mecz.Imponujące i jak bardzo kontrastuje z naszymi, którym sił starczało na 20 minut meczu...

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
MŚ Rosja 2018
Drużyny Narodowe
830 16 darros
12-07-2018 21:07
Napoli vs Juventus Obstawiamy
Serie A
1121 3 darros
25-11-2017 10:32
Przeżyjmy to jeszcze raz