Zobacz temat
 Drukuj temat
Sezon 2018/19
Pawel Bonik
Zbliża się dwumecz z FC Zurich. Spojrzałem na skład naszego przeciwnika. Jedynym człowiekiem, którego jakoś tam kojarzę, jest trener Ludovic Magnin, który sporo pograł w Bundeslidze, a z reprezentacją wystąpił na kilku mistrzowskich imprezach. Obecni zawodnicy nie robią żadnego wrażenia. Zresztą drużyna jest teraz średniakiem w lidze, w której zwykle tylko jedną drużynę można traktować poważnie - wcześniej było to Basel, a teraz Young Boys.

Myślicie, że to może być przeciwnik, który postraszy Napoli?

Mike
Absolutnie nie. Jesteśmy faworytami do wygrania całej LE, więc powinniśmy bez problemu ich przejść. Nie lekcewazmy ich, ale uważam, że to nie jest zespół którego powinniśmy się bać

Arczi
Myślę, że Szwajcarów powinniśmy pokonać bez problemów ale najważniejsze aby ich nie zlekceważyć i od początku zbudować bezpieczną przewagę. W meczu na San Paolo z Crveną Zvezdą też byliśmy faworytem a jednak nie udało się zdobyć 3 punktów, które mogły być kluczowe w kontekście awansu. Ale cóż... Nie ma co tego rozpamiętywać. Trzeba skupić się na następnych spotkaniach.

Też uważam, że mamy szansę na wygranie LE i cieszę się, że Carletto nie odpuszcza tych rozgrywek tak jak Sarri. Oczywiście Maurizio był świetnym trenerem i nie ma co do tego żadnych wątpliwości ale przeszkadzały mi u niego brak rotacji oraz odpuszczanie innych rozgrywek poza Serie A.

Fajnie byłoby też gdybyśmy zagrali później z Chelsea i oczywiście wyeliminowali ich z LE Uśmiech

Mike
Mecz z Crveną, o którym piszesz, był zdaje się w Belgradzie (0:0) bo na San Paolo wygraliśmy 3:1 Uśmiech

A trafić na Chelsea i zrewanżować się im za pamietny dwumecz w LM... I jeszcze Sarri jako ich trener... Taki mecz miałby dużo smaczków : D

Arczi
Faktycznie masz racje Uśmiech Pierwszy mecz był w Belgradzie. Już nie mogę się doczekać najbliższego meczu w Lidze Europy.

Tylko trochę ten termin jest niefortunny bo wypada 14.02 i pewnie nie każdy z kibiców będzie mógł go zobaczyć Szeroki uśmiech

Jak sprawa wygląda u Was? Będziecie oglądać? Z przymrużeniem oka

Pawel Bonik
U mnie będzie sytuacja na styku, mam nadzieję, że zdążę z zakończeniem uroczystości Uśmiech

Wczoraj Zurich wznowił rozgrywki ligowe i przegrał z St.Gallen 1:3. Nie można lekceważyć rywala, no ale tu problemów być nie może.

Hasys
Ja najpewniej będę jedynie śledził wynik na Flashscore Z przymrużeniem oka

Nie ma co. Powinniśmy przejść ich spacerkiem i dużą różnicą goli. A jak będzie. Zapewne spokojnie, ale bez szaleństw.

Zobaczymy co będzie dalej. Fajnie by było wygrać LE. Dla Napoli byłby to duży sukces mimo wszystko.

Pawel Bonik
No pewnie, wygranie LE byłoby super. Możemy oczywiście marzyć o sukcesach w Lidze Mistrzów, są momenty, gdy idzie nam w tych rozgrywkach bardzo dobrze, ale nie mamy takiego potencjału, kasy i historycznych osiągnięć, żeby wzgardzić mniej prestiżowym trofeum. Póki co daleka droga do jego zdobycia, ale jeśli drużyna potraktuje LE z całą powagą, to jest szansa. Byłoby piękne święto. Chyba nawet Wezuwiusz odpaliłby race Uśmiech

Hasys
Pamiętajmy, że największymi sukcesami Napoli są: mistrzostwo Włoch oraz puchar UEFA. Nie jesteśmy Juve czy Milanem by o LM śnić. Na razie LE byłaby super Z przymrużeniem oka

Pawel Bonik
Nasi rywale wygrali w sobotę derby Zurychu - 3:1 u siebie z Grasshoppers. No ale to raczej nas nie przestraszy.

Mike
A my zremisowaliśmy z Violą... No ale myślę, że paradoksalnie to może wyjść na plus. Niedosyt po poprzednim meczu często motywuje Napoli do lepszej gry w następnym meczu (np porażka z Milanem a potem gładkie 3:0 z Sampą). Jak zagra Arek z przodu i poprawimy skuteczność, to spokojnie nabijemy im kilka goli i będzie zupełny spokój przed rewanżem.

Pawel Bonik
W pierwszym meczu niemal wszystko wyglądało tak, jak powinno. Zwycięstwo wyglądało wręcz na łatwiutkie, choć Zurich pokazał, że potrafi nieźle grać w piłkę. Nie ma innej możliwości, niż nasz awans. No to możemy popatrzeć na najmocniejszych rywali. Arsenal ma problemy z BATE (0:1 na wyjeździe), ale pozostali faworyci spisali się przyzwoicie. Inter, Chelsea i Sevilla (kosztem Lazio) raczej bez problemu awansują. Już chyba czekamy na losowanie kolejnej rundy.

Hasys
No 1/16 LE to jeszcze żadne emocje. W LE gra o stawkę tak naprawdę się od 1/4 zaczyna Z przymrużeniem oka

OZS1
Rywal nijaki. Napoli musi awansować. Zobaczymy jak to wyjdzie w walce o stawkę. Na Majstra szans nie ma. Drugie miejsce w lidze nie zagrożone więc możemy śmiało skupić się na LE. Niech Napoli w końcu coś wygra...!!!...Uśmiech)

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Sezon 2018/19
Liga Europejska
1815 13 OZS1
17-02-2019 21:51
Letnie okienko 2019/20
Transfery
832 2 Pawel Bonik
13-02-2019 00:02
Nowy stadion (Projekt)