Napoli 2:1 Siena: Liga Europejska

Napoli zaliczyło dobry wynik w meczu przeciwko Sienie 2:1. Niestety przez potknięcie kolejkę wcześniej Azzurri zakończyli sezon dopiero na piątej pozycji dającej awans do Ligi Europejskiej. Obie bramki dla Błękitnych zdobył Andrea Dossena.

Pierwszy gol padł już w 3. minucie. Jego zdobywcą był Andrea Dossena. Marek Hamsik dobrze podał do Włocha, a on umieścił piłkę w siatce. Całe trzy minuty później Sienie udało się wyrównać. Mattia Destro bez problemu pokonał Morgana de Sanctisa pięknym strzałem do bramki Azzurrich.

W 34. minucie Napoli wyszło na prowadzenie. Ponownie Andrea Dossena strzałem tym razem z sześciu metrów ulokował piłkę w bramce i tym golem ustanowił ostateczny wynik tego spotkania.

Chociaż Azzurri wygrali zaliczyli dobry mecz to Lazio oraz Udinese także zwyciężyli. Napoli zostało ostatecznie piąte i w następnym sezonie będzie grać w Lidze Europejskiej. W tym sezonie przed Błękitnymi jeszcze finał Coppa Italia z Juventusem, który odbędzie się dwudziestego maja.