Udinese 1:1 Napoli

Po bardzo wyrównanym, choć pełnym błędów spotkaniu, SSC Napoli zremisowało z Udinese Calcio 1:1. Jedyne bramki w tym spotkaniu strzelili Jose Maria Callejon oraz Bruno Fernandes.

Po dość wyrównanym początku spotkania, w 28. minucie mogliśmy oglądać pierwszą akcję Azzurrich. Marek Hamsik zgrał do środka pola karnego do Lorenzo Insigne, niestety ten fatalnie skiksował i wynik nie uległ zmianie. Swoją szansę dostali również goście. W 31. minucie Badu dostał piłkę z lewej strony, ale jego strzał głową minął słupek bramki Reiny.

Dopiero w 38. mincuie Jose Callejon dał prowadzenie Neapolitańczykom. Faouzi Ghoulam wrzucił piłkę z autu na głowę Duvana Zapaty. Kolumbijczyk zgrał ją do Hiszpana, a ten wykończył akcję fenomenalnym strzałem z woleja.

W drugiej odsłonie ponownie okazję na zmanę wyniku dostał Insinge. Tym razem młody Wloch po ograniu dwóch obrońców oddał strzał neiwiele obok dalszego słupka.

Niestety minutę później gospodarze wyrównali. Pepe Reina fatalnie pdoał do Valona Behramiego, który nie doszedł do piłki. Footbolówkę przejął Pinzi i podał do Bruno Fernandesa. Ten uderzył na dalszy słupek i doprowadził do wyrównania.