Napoli pononuje Bayern 3:2

SSC Napoli pokonało Bayern Monachium 3:2 w sparingu przedsezonowym. Gole zdobyli: Alaba, Cannavaro, Pandev, Shaqiri oraz Lorenzo Insigne.

Oba zespoły nie grały pierwszymi składami: Napoli: Rosati, Campagnaro (35\' Grava), Cannavaro (46\' Fernandez), Britos (60\' st Aronica), Zuniga, Dzemaili, Inler (46\' st Gargano), Hamsik, Dossena (71\' Vitale), Insigne, Vargas (60\' Pandev). Ławka: Colombo, Bariti, Palma, Novothny.

Bayern: Starke, Rafinha (46\' Hojbjerg), Van Buyten, Dante, Contento, Timoshchuk, Luiz Gustavo, Robben, Shaqiri, Alaba (85\' Cam Emre), Mandzukic (60\' st Pizarro).

Pierwszy gol zdobył gracz Bayernu Monachium - Alaba. Bramka padła po podaniu Arjena Robbena. W doliczonym czasie gry piewszej połowy, a konkretnie w 45+1. minucie Paolo Cannavaro wyrównał na 1:1.

Następne trafienie zaliczył Goran Pandev, ale potem i tak Shaqiri wyrównał na 2:2. Decydującego gola zdobył Lorenzo Insigne w 83. minucie.