Zawodnicy Napoli w reprezentacjach

Zawodnicy SSC Napoli 29. lutego zagrali mecze towarzyskie w swoich reprezentacjach. Na spotkania wyjechali m. in. Edison Cavani, Marek Hamsik, Goran Pandev oraz Hugo Campagnaro.

Włochy przegrały z 1:0 z USA. Gola zdobył Clint Dempsey. Z Napoli w tym meczu wystąpił Maggio, który grał do 71. minuty.

Argentyńczycy, Hugo Campagnaro oraz Fernandez zagrali mecz ze Szwajcarią, w kadrze której znalazł się Dzemaili. Zwycięztwo 3:1 odnieśli goście po golach Leo Messiego oraz Sergio Aguero. Dla gospodarzy honorwą bramkę strzelił Shaquiri.

Edison Cavani oraz Walter Gargano zagrali mecz z Rumunią zakończony 1:1. Gola dla Urugwaju zdobył najlepszy snajper Azzurich.

Macedonia z Goranem Pandevem nie odniosła sukcesu przegrywając z Luksemburgiem 2:1. Piłkarz Azzurich wypadł bardzo słabo.

Reprezentacja Słowacji wygrała z Turcją 2:1 po golach Vladimira Weiss\'a oraz Miroslava Stocha. Marek Hamsik zszedł z boiska w 90. minucie.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!