Argentyna remisuje z Paragwajem

Za nami już trzeci dzień zmagań Copa América na chilijskich boiskach. W swoim pierwszym meczu na tym trurnieju Argentyna, z Gonzalo Higuaínem, tylko zremisowała 2:2 z Paragwajem.

Wynik spotkania został otwarty w 29. minucie przez Sergio Agüero, a już w 36. było 2:0 po strzale Lionela Messiego z rzutu karnego. Jednak Paragwaj nie odpuszczał i w 60. minucie Nelsonowi Valdesowi udało się strzelić gola kontaktowego. Wyrównanie osiągnęli dopiero w 90. minucie za sprawą Lucasa Barriosa.

Gonzalo Higuaín wszedł na boisko w 76. minucie, jednak nie udało mu się wpisać do protokołu meczowego.