Edu Vargas strzela na Copa America

Reprezentacje Chile z Eduardo Vargasem w pierwszej jedenastce tylko zremisowało z Meksykiem aż 3:3. 25-latek, który formalnie do końca czerwca jest na wypożyczeniu w QPR, zdobył jedną z bramek.

Wynik otworzył w 21. minucie Vuoso, a już w 22. Arturo Vidal wyrównał. W 29. minucie Meksyk znów był na prowadzeniu za sprawą Jimeneza, ale tuż przed przerwą Chile wyrównało bramką Vargasa. Gospodarze pierwszy raz wyszli na prowadzenie w 55. minucie, kiedy jedenastkę wykorzystał Vidal. Jednak Meksyk się nie poddawał i w 66. minucie Vuoso ustalił ostateczny wynik spotkania 3:3.

To już drugi gol Eduardo na Copa America w tym roku. Wcześniej strzelił na 2:0 w meczu przeciwko Ekwadorowi, kiedy wszedł z ławki rezerwowych.