Napoli 2:1 Udinese: Gonimy Juventus

SSC Napoli pokonało na własnym stadionie Udinese Calcio dzięki temu nadal mają równą ilość punktów z Juventusem Turyn. Gole zdobyli: Marek Hamsik, Goran Pandev oraz Pinzi.

Już w 30 minucie spotkania padła pierwsza bramka. Edinson Cavani dograł piętką do Christiana Maggio, a ten podał Markowi Hamsikowi, który miał już idealną i ulokował piłkę w siatce.

Ale 13 minut później Udinese udało się wyrónać. Azzurri mięli dogodną sytuację aby strzelić drugiego gola i dobić Udinese. Niestety nei udało się im to, a goście to wykorzystali i uzyskali wynik 1:1.

Jeszcze w pierwszej połowie udało się wyjść na prowadzenie. piłka krążyłą między zawodnikami gospodarzy. W końcu Gokhan Inler podał piłkę do Gorana Pandeva, a ten strzelił bramkę, któa ostatecznie dałą zwycięstwo Azzurrim.

Następny mecz Błękitnych to konfrontacja z Juventusem. Będzie to rewanż za Superpuchar oraz walka o pierwsze meijsce włoskich Serie A.