Słowacja przegrywa z Hiszpanią. Zwycięstwa Azzurrich w Afryce

Reprezentacja Słowacji z Markiem Hamsikiem w składzie poległa w Oviedo w meczu przeciwko Hiszpanom. Lepsze humory mięli wczoraj zawodnicy Napoli, którzy walczyli o awans na PNA 2017.

Wśród wczorajszych meczów eliminacyjnych na Euro 2016, mięliśmy tylko jeden z udziałem piłkarza Napoli. Niestety Słowacja, z kapitanem Azzurrich, Markiem Hamsikiem przegrała z Hiszpanią 2:0. 28-latek grał od początku z opaską kapitana i został zmieniony w 61. minucie przez Ondreja Dudę.

Udany debiut w kadrze Senegalu zaliczył Kalidou Koulibaly. Stoper Azzurrich zagrał cały mecz z Namibią, który wygrał 2:0. W podobnej sytuacji był Omar El Kaddouri. Marokańćzycy pokonali Sao Tome 3:0, a pomocnik Napoli również zaliczył 90 minut.

Dziś będziemy mięli możliwość zobaczenia aż czterech Neapolitańczyków. W meczu Włochów z Maltą mają szansę na grę Insigne i Gabbiadini. Do Norwegii z Chorwatami pojedzie Ivan Strinić. Natomiast Dries Mertens może wystąpić w spotkaniu z Cyprem. Ostatnim zawodnikiem Napoli, który w ten weekend będzie walczył w el. PNA jest Faouzi Ghoulam. Algierczycy zagrają z Lesotho.