Ghoulam strzela, Mertens asystuje

Z nami chyba najlepszy dzień, podczas tej przerwy na reprezentacje, w wykonianiu zawodników SSC Napoli. Mimo braku gry wększości z nich, mogliśmy oglądać gola i asystę zaliczone przez Azzurrich.

Niestety zarówno Insigne oraz Gabbiadini, jak i Ivan Strinić nie dostali szansy pokazania się. Squadra Azzurra zaliczyli zwycięstwo z Bułgarią 1:0. Z kolei Chorwacja poległa na wyjeździe w Norwegii 0:2.

W meczu Cypru z Belgią również nie mięliśmy okazji oglądać Driesa Mertensa od początku. Zawodnik Napoli wszedł jednak w 64. minucie i dał dobrą zmianę asystują przy jedynym golu dla "Czerwonych Diabłów", któe ostatecznie wygrały 1:0.

Najbardziej cieszyć może się lewy obrońca Błękitnych, Faouzi Ghoulam. Defensor przysłużył się do zwycięstwa Algierii w meczu z Lesotho strzelając na 1:0. Spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem 3:1 "Lisów Pustynii".