Primavera: Napoli 3:0 Juve Stabia

Napoli Primavera pewnie utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli. Ostatnio w małych derbach ograło Juve Stabia 3:0. Dwie bramki zdobył Fornito, a jedno trafienie dołożył Insigne. Czerwoną kartkę ujrzał również Allegra.

Pierwszy gol dla Młodych Błękitnych padł już w drugiej minucie spotkania, kiedy to Fornito strzałem z główki po rzucie rożnym wykonanym przez Alegrę umieścił piłkę w siatce. W 35 minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Napoli. Po rzucie wolnym Palmeiro Fornito główkował i zdobył drugą bramkę dla Napoli Primavera. Trzecia bramka padła w drugiej połowie, kiedy to w 75 min. Roberto Insigne wykorzystał świetne podanie Somy Novothny\'ego. W 86 min. czerwoną kartkę zobaczył Allegra.

Napoli po tym pewnym zwycięstwie umocniło się na pierwszym miejscu w tabeli w grupie C, prowadząc z 25 pkt. nad drugą Romą i trzecim Palermo z dorobkiem 21 pkt. Teraz Młodych Błękitnych czekają dwa arcyważne i arcytrudne mecze z odpowiednio z trzecim w tabeli Palermo na wyjeździei czwartym Lazio u siebie.

Skład Napoli: Crispino, Allegra, Nicolao, Palmiero, Celiento, Uvini, Scielzo (83\' Tutino), Palma, Palma (83\' Romano), Novothny, Fornito, Insigne (86\' Savarise).