Rumunia z Chirichesem ogrywa Litwę

Jedynym wczorajszym meczem z udziałem Neapolitańczyka było starcie reprezentacji Rumunii z Litwą. Gospodarze wygrali spotkanie 1:0, a Vlad Chiriches rozegrał w ich barwach pełne 90 minut.

Jedynego gola w tym meczu zdobył Stanciu w 65. minucie. Rumuni drugi sparing w tej przerwie reprezentacyjnej rozegrają z Hiszpanią 27. marca w Cluj.

Dziś możemy spodziwać sie większych emocji z udziałem naszych ulubieńców. Zaczniemy o 19:00, kiedy to swój mecz eliminacyjny do ME rozegra reprezentacja Włoch do lat 21. Młodziki, z m. in. Grassim pojadą do Irlandii. O 20:45 Włochy podejmą Hiszpanów. Jest szansa na występ Insigne oraz Jorginho. Na sam koniec zostanie najważniejszy mecz, o punkty. Argentyna w nocy z dziś na jutro, 30 minut po północy rozpocznie starcie z Chile w eliminacjach do Mundialu 2018. Niezwykle prawdopodobny jest występ Higuaina.