Zwycięstwa Senegalu i Belgii

Sobota była kolejnym dniem towarzyskich zmagań reprezentacji. Oczywiście nie zabrakło w nich udziału Azzurrich. Kalidou Koulibaly zagrał dla Senegalu, a barwy Belgii dumnie reprezentował Dries Mertens.

Stoper Napoli oczywiście rozpoczął mecz od pierwszej minuty. Popularny "K2" rozegrał 67 minut, a jego Senegal pokonał Rwandę 2:0. Oba gole padły jeszcze w pierwszej połowie.

Zwycięstwo zaliczyli rówież Belgowie z Driesem Mertensem. Neapolitańczyk także rozpoczął mecz od pierwszego gwizdka arbitra. Opuścił murawę również w 67. minucie, lecz w tym przypadku na tablicy widniał wynik 1:1. Sparing zakończył się jednak ostatecznie rezultatem 2:1 dla "Czerwonych Diabłów".

Dziś czeka nas jeszcze więcej wrażeń. O 17:30 Albania gra z Katarem, kwadrans później Niemcy podejmą Słowację Hamsika, a o 19:30 Rumunia zmierzy się z Ukrainą. Na sam koniec czeka nas widowisko z udziałem Squadra Azzurra. O 20:45 Włochy rozpoczną mecz ze Szwecją.