Włochy pewnie pokonują Belgię!

Włosi, którzy mieli mieć problemy na tych mistrzostwach, już w pierwszym meczu ograły wyżej notowaną Belgię 2:0, pewnie kontulując przebieg meczu. Z dwójki Azzurrich, Insigne oraz Mertens, grał tylko Belg.

wynik otworzył już w 32. minucie Emmanuele Giaccherini, który wykorzystał podanie z pominięciem linii Leonardo Bonucciego. Potem Squadra Azzurra świetnie broniła dostępu do swojej bramki, jednocześnie wyprowadzając kontry na bramkę Courtois. Jedna z nich zakończyła się golem na 2:0. W doliczonym czasie gry pięknym strzałem z woleja popisał sie Pelle.

Dries Mertens na murawie pojawił się w 62. minucie, zmieniając Maurouane Fellaini\'ego. Z kolei Lorenzo Insigne wszedł na boisku dopiero, razem ze wszystkimi kolegami z ławki, ciesząc się z decydującej bramki na 2:0.