Marek Hamsik i jego Słowacja wygrywają ze Szkocją

Reprezentacja Słowacji po porażce ze Słowenią w zeszłym tygodniu podejmowała wczoraj reprezentację Szkocji. Nasza gwiazda i kapitan, Marek Hamsik wystąpił w tym spotkaniu od pierwszej minuty, a Słowacja ograła Szkocję aż 3:0.

Dla Słowaków było to bardzo ważne zwycięstwo i przełamanie złej passy. Początek tego sukcesu dał Marek Hamsik, któy uderzeniem głową na bramka rywala był bliski zdobycia bramki, ale bramkarz rywala odbił piłkę wprost pod nogi Maka, który dał prowadzenie Słowacji w tym meczu. Mak zdobył w tym spotkaniu jeszcze jedną bramkę, a wynik ustalił Adam Nemec, zdobywając po przerwie bramkę na 3:0. Hamsik opuścił plac gry w 87 minucie, ale ten mecz napewno był dla niego udany. Słowacja wreszcie po dwóch poprzednich porażkach zdobyła pierwszy komplet punktów na tych eliminacjach do mundialu.