Samprodia 0:2 Napoli; Polski mecz w Serie A!

Napoli pokonało w meczu wyjazdowym 37 kolejki Serie A Sampdorie. Na boisku pojawiło się aż pięciu Polaków, a w drugiej połowie było ich więcej niż Włochów.

Napoli ruszyło do atatku już od pierwszych minut. Już na początku spotkania Mertens cieszył się z bramki jednak sędzia nie uznał tego trafienia. Belg znalazł się na pozycji spalonej. Po kwadransie gry, bliski zdobycia bramki był Raul Albiol, którego strzał głowa został obroniony przez bramkarza gospodarzy.

Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie. Chwilę po tym jak Arek Milik zameldował się na boisku oddał fenomenalny strzał zza linii pola karnego nie dając najmniejszych szans bramkarzowi. Dziesięć minut przed końcem spotkania wynik na 0:2 podwyższył Raul Albiol.

Napoli zdobyło 88 punktów w w tym sezonie Serie A ustanawiając tym samym rekord klubowy. Przed nimi jeszcze ostatnia kolejka w której podopieczni Sarriego mają szansę na przekroczenie bariery 90 punktów.

Z kolei Juventus po bezbramkowym remisie w Rzymie jest już pewny kolejnego z rzędu tytułu mistrza Włoch.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!