Puchar Pimavera: Napoli przegrywa w finale

SSC Napoli w finale Pucharu włoskiej Primavery poniosło porażkę z Juventusem Turyn. Młodzi Bianconeri dostali puchar, a Azzurri tylko smak porażki. Jednak to przegrane uczą bardziej niż zwycięstwa.

Azzurri zremisowali pierwsze spotkanie na wyjeździe 1:1. Dlatego to była świetka szansa dla młodych Neapolitańczyków na odniesienie sukcesu u siebie.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników było nadal 0:0. Jednak w drugiej połowie Turynianie zdobyli bramkę. Na szczęście Soma Novothny odrobił stratę jeszcze w regualminowym czasie gry i zwycięscę miała rozsądzić dogrywka. Niestety w 106. minucie Bianconeri wyszli na prowadzenie 2:1 i ostatecznie sięgnęli po puchar.