Ostatni sprawdzian Napoli przed nowym sezonem!

Napoli przegrało z Wolfsburgiem 1:3 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek włoskiej ekstraklasy.

Na boiskiu od pierwszych minut zameldowało się dwóch polskich reprezentantów. Był to pierwszy mecz Piotra Zielińskiego po niedawno odniesionej kontuzji. Tuż przed przerwą wynik dla gospodarzy otworzył Brekalo.

W 69 minucie po dośrodkowaniu Mario Ruiego piłkę do siatki skierował Arek Milik. Dla polskiego napastnika była to druga bramka z rzędu.

Niestety rywale Partenopei zdołali wbić jeszcze dwie bramki. Do siatki Karnezisa dwukrotnie trafiał Mehmedi.

Napoli straciło w ostatnich sparingach aż 9 bramek. Miejmy nadzieję, że Ancelotti znajdzie klucz do poprawy skuteczności formacji obronnej.

Na to spotkanie wybierał się selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek. Dzień wcześniej odwiedził Neapol, aby spotkać się z polskimi piłkarzami i ich klubowym trenerem.

Zieliński zagrał całą pierwszą połowę, a Milik przebywał na murawie 76 minut. W 77 minucie spotkania w drużynie VFL Wolfsburg pojawił się Kuba Błaszczykowski.

Już w sobotę rozpoczynają się rozgrywki Serie A. Napoli swój pierwszy mecz rozegra w Rzymie z drużyną Lazio. Na transmisję tego spotkania zapraszamy do ELEVEN SPORTS.