
Obrońcy Arsenalu Londyn, Thomas Vermealen i Bacary Sagna, powiedzieli kilka słów na temat starcia Ligi Mistrzów z SSC Napoli. Belgijski obrońca chwali również swojego kolegę z reprezentacji - Driesa Mertensa.
- To będzie niezwykle ekscytujący mecz. Widzieliśmy już na Emirates Cup, że Napoli to mocna drużyna. Świetnie weszli w sezon, są niepokonani w lidze i ograli Borussię Dortmund. - powiedział Vermealen.
- Latem dołączył do nich mój kolega - Dries Mertens, radzę mu się dobrze przyglądać. Miał kilka dobrych sezonów w Utrechcie i PSV, był jednym z lepszych zawodników tamtejszej ligi. Grając z nami w kadrze narodowej robi wielką różnicą, z pewnością jest groźny także w Napoli. - dodał Belg.
- Na tę chwilę drużyna jest pewna siebie. Jesteśmy ambitni, ale wiemy, że aby osiągnąć sukces, nie możemy wybiegać myślami daleko do przodu. Musimy myśleć o każdym kolejnym spotkaniu. Jeśli uda nam się ją utrzymać, osiągnięcie naszych celów będzie możliwe. Oprócz tego musimy jednak ciężko pracować. - skomentował Sagna.

Obrońcy Arsenalu Londyn, Thomas Vermealen i Bacary Sagna, powiedzieli kilka słów na temat starcia Ligi Mistrzów z SSC Napoli. Belgijski obrońca chwali również swojego kolegę z reprezentacji - Driesa Mertensa.