
Rudi Garcia jest pełen respektu wobec SSC Napoli. Francuski szkoleniowiec zdaje sobie sprawę, że to właśnie Azzurri będą faworywami tego spotkania. Jednak dla takiego zespołu jak Roma liczą się tylko 3 punkty.
- Nie zapominajmy, że Napoli zostało zbudowane, aby wygrać Scudetto i grać w Lidze Mistrzów. Oznacza to, że obie drużyny są na niemal tym samym poziomie. Nadal jednak uważam, że oni przystąpią do spotkania w roli faworyta, ale postaramy się ich powstrzymać - stwierdził.
- Czeka nas wielkie spotkanie, to dopiero ósma kolejka i nie ma nic do stracenia oprócz trzech punktów. Zawsze gramy o zwycięstwo, bez względu czy gramy u siebie, czy na wyjeździe. Nie interesuje nas o co gra przeciwnik. Oczywiście wszystko sprowadza się do jednego meczu. Zobaczymy, co się stanie jutro na boisku - dodał.
- Nie myślę o tym. Spójrzmy na La Liga, Atletico wygrało osiem spotkań, ale nie można nazwać ich faworytami, ponieważ Barcelona ma tyle samo punktów. To Barcelona, obok Realu Madryt, jest faworytem - zakończył.

Rudi Garcia jest pełen respektu wobec SSC Napoli. Francuski szkoleniowiec zdaje sobie sprawę, że to właśnie Azzurri będą faworywami tego spotkania. Jednak dla takiego zespołu jak Roma liczą się tylko 3 punkty.
mariusz72max
Pełen szacunek dla przeciwnika