
W ramach trzeciego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Azzurri pokonali Marsylię 2:1. Bardzo dobry mecz rozegrał Dries Mertens, który zaliczył asystę przy drugiej bramce. Belg podkreśla, że Napoli zasłużyło na zwycięstwo.
- Chcieliśmy bardzo wygrać. To jest dla nas ważne, aby uzyskać sześć punktów przeciwko Marsylii, począwszy od tego meczu, a później w Neapolu. Potem zobaczymy, bo Arsenal i Dortmund są wspaniałymi zespołami. Oni nie stracą wiele punktów, więc musimy sami zdobyć tyle, ile możemy - skomentował sytuację w grupie na łamach oficjalnej strony UEFA
- Pierwsza połowa była dla nas bardzo udana. Graliśmy dobrą piłkę. Marsylia to solidny zespół, mają Mathieu Valbuenę, który zawsze może coś wymyślić. Potrafiliśmy jednak zdominować ich, zwłaszcza w pierwszej połowie - powiedział.
- Byliśmy silniejsi od nich i zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Rozmawialiśmy wcześniej dużo o Marsylii, ale kontrolowaliśmy grę. Było trochę trudno i nerwowo, gdy strzelili nam gola na 2:1, ale to była już końcówka meczu. Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie - zakończył.

W ramach trzeciego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Azzurri pokonali Marsylię 2:1. Bardzo dobry mecz rozegrał Dries Mertens, który zaliczył asystę przy drugiej bramce. Belg podkreśla, że Napoli zasłużyło na zwycięstwo.
mariusz72max
Asysta mecz udany czego chcieć więcej
Ochoj
Asysta piękna! mecz naprawdę dobry w wykonaniu Belga, i tak jak się wypowiedział, trzeba wygrać rewanż z OM, aby móc myśleć o awansie.
mariusz72max
wspina się krok po kroku widocznie zgranie rosnie