
Aktualnie trwa przerwa ligowa wymuszona spotkaniami reprezenatcji narodowych. Swój mecz rozegrała już drużyna Kolumbii oraz Belgii. W obu tych zespołach mogliśmy zobaczyć zawodników SSC Napoli, Pablo Armero oraz Driesa Mertensa. Zwycięzyli Los Cafeteros.
Lewy obrońca Azzurrich rozpoczął mecz z pierwszym gwizdkiem wychodząc w wyjściowym składzie. Z kolei skrzydłowy Napoli wszedł dopiero w 66. minucie spotkania, przy wyniku 1:0 dla gości, który dał im Radamel Falcao po podaniu Jamesa Rodrigueza. Tuż po wejściu Belga na murawę, mięliśmy już 2:0. Tym razem bramkę zaliczył Victor Ibarbo.
Swój mecz rozegrała dziś o 12:00 Szwajcaria z Gokhanem Inlerem oraz Blerimem Dzemailim w pierwszej jedenastce. Drużyna narodowa zawodników Napoli uległa Korei Południowej 1:2. Natomiast wczoraj o 18:45 Chorwacja u20 uległa młodzieżówce Szwajcarów. PRzez 90 minut grał Josip Radosevic.
Dziś swoje mecze rozegrają reprezentacje Słowacji (z Polską) oraz Włoch (z Niemcami). W tych drużynach wystąpią Marek Hamsik, a także Christian Maggio i Lorenzo Insigne. Z kolei jutro o 2:00 Federico Fernadez oraz Gonzalo Higuain razem z Argentyną pojadą do Ekwadoru.

Aktualnie trwa przerwa ligowa wymuszona spotkaniami reprezenatcji narodowych. Swój mecz rozegrała już drużyna Kolumbii oraz Belgii. W obu tych zespołach mogliśmy zobaczyć zawodników SSC Napoli, Pablo Armero oraz Driesa Mertensa. Zwycięzyli Los Cafeteros.
Matthew19
Liczyłem, że obejrzę Argentynę. Jeszcze 3 dni temu było podane, że grają o 1.00, jednak do 2.00 to nie wytrwam. Ktoś zamierza oglądać? ;p
Kuleciak
Ja chętnie. Jak coś zapraszam do siebie, kanapa długa a telewizor spory :)