
Dries Mertens jak twierdzi jest zadowolony z pobytu w Neapolu po wyjeździe z Eindhoven.
Belg ma silną konkurencje i musi walczyć o pierwsze miejsce w składzie Azzurri, lecz ma już za sobą 18 występów w sezonie i prezentuje się naprawdę dobrze. Sam Dries powiedział w wywiadzie dla Het Laatste Nieuws, iż "Ważne jest dla mnie, aby grać w ciągłości. Moi koledzy z drużyny są zawodnikami najwyższej jakości, ale będzie wiele meczów do rozegrania i jestem pewien, że będzie miejsce dla nas wszystkich."
Wypowiedział się również odnośnie fazy Ligi Mistrzów - "Trudno było w Niemczech teraz nie będzie łatwo dostać się do następnej rundy - musimy mieć nadzieje". Tak oto Belg zakończył.

Dries Mertens jak twierdzi jest zadowolony z pobytu w Neapolu po wyjeździe z Eindhoven.
Matthew19
Wg mnie to świetny zawodnik, ale ciągle nie pokazał u nas swojego pełnego wachlarza możliwości, stać go na więcej, dużo więcej :)