
Minął już 17. tydzień konkursu aktywności (zasady). Można w nim wygrać orginalną piłkę firmy Nike.Nagrody sponsorujesklep piłkarski ISS-sportoferujący oficjalnekoszulki meczowe.
|
Komentarz - BRAK Komentarz - Chelsea_Fanboy Nie zgadzam się, LE jest mniej prestiżowe niż LM - to oczywiste ale nie przesadzajmy - grają tam Juventus, Valencia, Tottenham, Benfica, Porto czy Szachtar. Jeżeli ktoś te drużyny uważa za słabe no to sorry. LE to NA TĘ CHWILĘ idealne rozgrywki dla Napoli - dosyć wysoki poziom, ciekawe doświadczenie i są dosyć wartościowe (wiadomo, że nie tak jak LM ale nie oszukujmy się - Napoli LM by nie wygrało, a LE ma duże szanse). Wygrać LE to nie takie hop siup, przekonała się o tym Chelsea, gdzie w finale ledwo co wygrała z Benficą. Nie przesadzajmy z tym, że LE to strata czasu, a nawet jeśli pójdziemy tym tropem to znaczy, że ADL chce rzucić wszystko na Serie A, tylko co jak Juventus nie da się przegonić z fotela lidera? Wtedy nie będzie zwycięstwa ani w Serie A ani w LE. Jeżeli ADL rzuci parę groszy na wzmocnienie środka pola + ławki to śmiało można grać tu i tu. Jeżeli nie ma zamiaru dawać nic kasy w styczniu (w co wątpię) to ok, Serie A ważniejsze.
Post - Post - Temat- Matthew19 |
Tabela:
| Poz | Użytkownik | PKT | |
| 1. | Ochoj |
561 | |
| 2. | Matthew19 | 537 | |
| 3. | mariusz72max |
430 | |
| 4. | Accattone | 210 | |
| 5. | mauriciodemoskalis | 156 | |
| 6 | Misza | 90 | |
| 7. | Hamsik | 72 | |
| 8. | Phantom | 70 | |
| SanNapoli | 70 | ||
| 10. | kuleciak | 60 | |
| 11. | Petrus | 40 |
|
| 12. | Hasys | 30 | |
| 13. |
Matulik |
20 |
|
| 14. | Kriksus | 18 | |
| 15. | Kakaj7 | 10 | |
| Chelsea_Fanboy | 10 | ||
| 17. | MEIRELES16 | 38 |

Minął już 17. tydzień konkursu aktywności (