22. tydzień konkursu

Podziel się tym artykułem

http://napoli24h.pl/images/fanibig.png

Minął już 22. tydzień konkursu aktywności (zasady). Można w nim wygrać orginalną piłkę firmy Nike.Nagrody sponsorujesklep piłkarski ISS-sportoferujący oficjalnekoszulki meczowe.

Najlepiej komentujący wg. administratorów 20pkt - Mariusz72max

Najlepiej komentujący wg. użytkowników 30 pkt - BRAK

Najciekawszy komentarz wg. użytkowników 20 pkt - BRAK

Najciekawszy komentarz wg. administratorów 10 pkt - Matthew19

"Wybija się na tle średniaka, który jednak z nim gra naprawdę dobrze, z naszymi zawodnikami powinno mu się grać jeszcze łatwiej. Mamy wielu zawodników ale nie mamy takiego Brazylijczyka, który może trochę finezji do naszej gry dołożył. Poza tym tak jak mówi mariusz: dobrze się rozwija"

Najlepiej postujący wg. administratorów 20pkt - Ochoj

Najlepiej postujący wg. użytkowników 30pkt - BRAK

Najciekawszy post wg. użytkowników 20 pkt - Ochoj

"Witam,
okienko zostało już otwarte, kilka ciekawych transferów już za nami, sporo spekulacji i przymiarek (...)Już mi się układa nasza ofensywa wraz z nim,
Higuain na szpicy, za nim Hamsik razem z Everem, trochę bardziej cofniętym,
boki wiadomo dwójka z trójki Callejon, Mertens, Insignie Z przymrużeniem oka
oraz Behrami destrukcja,
4:5:1 pełną parą ;]"

Najciekawszy post wg. administratorów 10 pkt - Ochoj

"Witam,
okienko zostało już otwarte, kilka ciekawych transferów już za nami, sporo spekulacji i przymiarek.
Prawdopodobnie pierwszym zawodnikiem który tej zimy dołączy do Napoli będzie Gonalons, gracz Lyonu.
Jakie macie zdanie na temat tego transferu i kto jeszcze zasili waszym zdaniem klub z Neapolu?
Dla mnie Gonalons to dobre rozwiązanie, ma 24 lata więc sporo gry przed nim, gra całkiem przyzwoicie, a Jego wszechstronność pozwoli nam załatać dziury w obronie i nawet wspomóc środek pola. Moim zdaniem, bardzo dobry ruch De La Z przymrużeniem oka
Co do kolejnych ewentualnych transferów, to żadne nazwiska za bardzo mi się jak na razie nie nasuwają.. ale uważam że potrzebujemy ofensywnego pomocnika.
Hamsik wraca po kontuzji, ale Jego forma chyba trochę spadła ostatnio, a jak to będzie wyglądało teraz to też niewiadoma... Potrzeba kogoś kto będzie mógł rywalizować ze Słowakiem, lub go zastąpić, bo mimo prób z Pandevem czy Callejonem, braki Hamsika dało się odczuć.
De La podobno daje 30mln na to okienko, transfer Gonalonsa ma wynieść 12mln, więc 18mln jeszcze zostaje.
Na jedno dobre wzmocnienie to na pewno wystarczy, dla mnie powinien to być pomocnik, który potrafi szybko rozegrać, jak i wykończyć.
Jeśli ktoś mi przyjdzie na myśl, to napiszę Z przymrużeniem oka
EDIT:
No i proszę, dość szybko mi przyszło nazwisko Pokazuje język
natknąłem się na informację że Milan chce ściągnąć z Valencii Evera Banegę, miałoby to być wypożyczenie z opcją wykupienia za 10mln.
Chyba chciałbym go w Napoli, również młody zawodnik, 25 lat, dobry technicznie środkowy pomocnik, który wg mnie mógłby grać i razem z Hamsikiem w środku, jak i dobrze go zastąpić.
Jeśli transfer miałby oscylować właśnie w granicach tych 10mln to jestem zdecydowanie na tak. Dajmy nawet te 12mln jak za Gonalonsa, bo moim zdaniem byłoby warto, a Napoli na pewno ma czym Argentyńczyka przyciągnąć Z przymrużeniem oka
Aktualnie 3 pozycja w Serie A, co za tym idzie występy w LM w przyszłym roku, a to ważne, więc dużo lepiej niż Milan Pokazuje język grupka zawodników ligi hiszpańskiej, jak i koledzy z reprezentacji, co da mu łatwiejszą aklimatyzację w zespole.
Już mi się układa nasza ofensywa wraz z nim,
Higuain na szpicy, za nim Hamsik razem z Everem, trochę bardziej cofniętym,
boki wiadomo dwójka z trójki Callejon, Mertens, Insignie Z przymrużeniem oka
oraz Behrami destrukcja,
4:5:1 pełną parą ;]"

Temat z największą ilością odpowiedzi 10 pkt - Zimowe okienko tranferowe - sezon 2013/2014 by - Ochoj

Najlepszy użytkownik wg. użytkowników 40 pkt - BRAK

Najlepszy użytkownik wg.administratorów 30 pkt - Mariusz72max

Tabela:

Poz Użytkownik PKT
1. Matthew19 627
2. Awatar

Ochoj

611
3. mariusz72max
540
4. Accattone 210
5. mauriciodemoskalis 156
6 Misza 90
7. Hamsik 72
8. Phantom 70
SanNapoli 70
10. kuleciak 60
11. Petrus 40
12 Awatar MEIRELES16 38
13. Hasys 30
14 Kriksus 28
15.
Matulik
20
16. Pipita 12
17. Kakaj7 10
Chelsea_Fanboy 10
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!