Znamy już wyjściowe jedenastki, które wybiegną na murawę San Paolo, by rozpocząć ostatni ćwierćfinał Pucharu Włoch. Debiut od pierwszej minuty Jorginho, powrót Reiny.
Napoli (4-2-3-1): Reina; Maggio, Fernandez, Albiol, Reveillere; Inler, Jorginho; Callejon, Hamsik, Insigne; Higuain.
Ławka: Colombo, Rafael, Cannavaro, Britos, Uvini, Dzemaili, Radosević, Pandev, Mertens, Zapata.

Znamy już wyjściowe jedenastki, które wybiegną na murawę San Paolo, by rozpocząć ostatni ćwierćfinał Pucharu Włoch. Debiut od pierwszej minuty Jorginho, powrót Reiny.
Matthew19
Jedziemy z najmocniejszymi działami, widać że Benitez traktuje ten mecz poważnie. Forza Napoli!
mariusz72max
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1653774_713102025390041_1982099129_n.png[/img]
misza
Ciekawe jak się Mertens czuje będąc ostatnio najlepszym zawodnikiem a dziś siedząc na rezerwie,pewnie zajebiście,aż chce się dawać z siebie maksa.