
SSC Napoli jest bliskie zakontraktowania nowego piłkarza, Faouziego Ghoulama. Algierczyk jest już w Neapolu na testach medycznych. To kolejny 22-latek po Jorginho, kóry wzmocni szeregi Azzurrich w tym okienku.
![]()
Azzurri za tego lewego obrońcę zapłacą 5 mln euro. Zawodnik Saint - Etienne jeszcze dziś powienien złożyć podpis na nowym kontrakcie.

SSC Napoli jest bliskie zakontraktowania nowego piłkarza, Faouziego Ghoulama. Algierczyk jest już w Neapolu na testach medycznych. To kolejny 22-latek po Jorginho, kóry wzmocni szeregi Azzurrich w tym okienku.
Gandak
Nie znam tego piłkarza, ale jest jeszcze młody i wiem, że w ASSE grał ważną rolę, gdy walczyli o Ligę Europy
Matthew19
Twoje słowa Gandak budzą pozytywne reakcje w związku z jego przyjściem. Zwłaszcza że lewa obrona to nie jest nasza najlepsza pozycja, Reveillere już w obronie zaczął ogarniać ale w ataku na pewno Ghoulam będzie lepszy a mając 22 lata to i w obronie się wiele nauczy. Testy to zazwyczaj formalność jednak oby je przeszedł pozytywnie i powodzenia!