
Od początku roku Rafael Benitez nie miał do dyspozycji Valona Behramiego. Szwajcar już wrócił do treningów i jest prawdopodobieństwo, że pojawi się w kadrze Napoli na najbliższy mecz z AS Romą.
Defensywny pomocnik doznał kontuzji lewej stopy jeszcze w zeszłym roku. Wszystko wskazywało na to, że przejdzie operacje. Jednak sam tego nie chciał trafić pod nóż i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez cięcia.

Od początku roku Rafael Benitez nie miał do dyspozycji Valona Behramiego. Szwajcar już wrócił do treningów i jest prawdopodobieństwo, że pojawi się w kadrze Napoli na najbliższy mecz z AS Romą.
mariusz72max
Behrami liczymy na ciebie
Matthew19
Zwłaszcza wobec obecnej (nie)dyspozycji Inlera...