Behrami wraca do treningów

Podziel się tym artykułem

http://napoli24h.pl/images/behramibig.png

Od początku roku Rafael Benitez nie miał do dyspozycji Valona Behramiego. Szwajcar już wrócił do treningów i jest prawdopodobieństwo, że pojawi się w kadrze Napoli na najbliższy mecz z AS Romą.

Defensywny pomocnik doznał kontuzji lewej stopy jeszcze w zeszłym roku. Wszystko wskazywało na to, że przejdzie operacje. Jednak sam tego nie chciał trafić pod nóż i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez cięcia.

Komentarzy: 2
mariusz72max
mariusz72max

Behrami liczymy na ciebie

Matthew19
Matthew19

Zwłaszcza wobec obecnej (nie)dyspozycji Inlera...