Gervinho: Jeszcze nie jesteśmy w finale

Podziel się tym artykułem

Strzelec dwóch bramek we wczorajszym meczuprzestrzega przed przekreślaniem neapolitańczyków przed rewanżem.

Były skrzydłowy Arsenalu Londyn zdobył pierwszego gola w 13. minucie, a zamknął wynik w 88. minucie. W ten sposób ustawił wynik spotkania na 3:2.

- Zaczęło się dla nas świetnie, potem Napoli zmusiło nas do obrony. Ich gol tuż po rozpoczęciu 2. połowy był bolesny, ale mimo wszystko udało nam się pozbierać - powiedział 26-latek.

Giallorossi mają tylko jedną bramkę przewagi, co oznacza, że Napoli wciąż ma szansę na finał Coppa Italia

- To świetne uczucie strzelić zwycięskiego gola. To ważne, że udało się nam wygrać u siebie. Finał już jest blisko, ale nie można przekreślać szans Azzurich- zaznaczył reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej

Komentarzy: 3
mariusz72max
mariusz72max

Dokładnie wie co mówi bo Napoli tego meczu nie odpuści Forza Napoli Sempre

ciarus71
ciarus71

Gervinho-na San Paolo padniesz na kolana...Ghoulam juz sie Toba zaopiekuje,nie licz na final...final tylko dla Napoli...

Matthew19
Matthew19

wczoraj najlepsze gracz meczu, pokazał też klasę w wypowiedzi ale na San Paolo niech się nie spodziewa taryfy ulgowej, Ghoulam dostanie pewnie krycie indywidualne i... BĘDZIE DOBRZE :D