
Rafael Benitez po bezbramkowym remisie ze Swansea City, wypowiedział się na temat meczu dla Sky Sport. Hiszpan był zadowolony z gry Azzurrich w defensywie, lecz wiele do życzenia pozostawiała gra w ataku.
- Już przed meczem wiedziałem, że to będzie trudna przeprawa. Angielskie zespoły słyną z aktywnej i szybkiej gry. W meczach z angielskimi drużynami ważne jest, aby grać uważnie w obronie. Zdajemy sobie sprawę, że Swansea to dobry zespół - powiedział.
- Z defensywny w meczu ze Swansea jestem zadowolony. Jednak nie do końca satysfakcjonuje mnie gra w ofensywie. Nie stworzyliśmy sobie wystarczająco dużo sytuacji do zdobycia bramki i ten element musimy na pewno poprawić - dodał.

Rafael Benitez po bezbramkowym remisie ze Swansea City, wypowiedział się na temat meczu dla Sky Sport. Hiszpan był zadowolony z gry Azzurrich w defensywie, lecz wiele do życzenia pozostawiała gra w ataku.
Matthew19
jak dla mnie największym wzmocnieniem ofensywy będzie paradoksalnie sama zmiana prawego obrońcy. Nie oszukujmy się. Reveillere z przodu nie robi prawie nic a Ghoulam niby asysty póki co nie ma ale ile miejsca swoimi wejściami robi skrzydłowym... Nieoceniony
mariusz72max
dokładnie tak mało gramy skrzydłami 2 sezony temu wysunięty Magio z prawej strony robił wiele wraca Zuniga i wszystko wróci do normy