Kadra na Torino

Podziel się tym artykułem

naptorzapbig.pngRafael Benitez po wczorajszym rannym treningu ujawnił listę powołanych piłkarzy na mecz z Torino. Po 135-dniowej przerwie do kadry meczowej powrócil Giandomenico Mesto. Do ciągle nieobecnego Zunigi dołączył Maggio.

Bramkarze: Reina, Colombo, Doblas

Środkowi obrońcy: Albiol, Britos, Fernandez, Henrique

Boczni obrońcy: Ghoulam, Mesto, Reveillere

Środkowi pomocnicy: Behrami, Dzemaili, Inler, Jorginho

Ofensywni pomocnicy: Callejon, Hamsik, Insigne, Mertens

Napastnicy: Higuain, Pandev, Zapata

Komentarzy: 5
mariusz72max
mariusz72max

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1911684_828838720466686_1045003538_n.jpg[/img]

arkadio5
arkadio5

Obstawiam 2-1 dla NAPOLI po bramkach Hamsika i GOLzalo Higuain'a !

Matthew19
Matthew19

to drugie zestawienie moim zdaniem wygląda ciekawiej. Hamsik z ławki. Insigne będzie zmotywowany, żeby skorzystać z szansy, a Marek tym bardziej gdy wejdzie na boisko, oby wreszcie strzelił bramkę, ale liczą się 3 punkty

MEIRELES16
MEIRELES16

Reina-Reveillere,Henrique,Fernandez,Ghoulam-Inler,Jorginho-Callejon, Hamsik, Insigne-Higuain

Ochoj
Ochoj

MEIRELES16 nie ;] Reina - Reveillere, Fernandez, Albiol, Ghoulam - Inler, Jorginho - Callejon, Insigne, Mertens - Higuain Hamsik wejdzie dopiero po przerwie.. ;/