Callejon: Będziemy walczyć do ostatniego meczu

Podziel się tym artykułem

benitezemirates.png

Jose Maria Callejon zapewnia kibiców Azzurrich, że jego koledzy będą walczyć o drugie miejsce w Serie A do ostatniego meczu tego sezonu.

"Liga Mistrzów jest ważnym celem, więc zrobimy wszystko by zakwalifikować się do niej bezpośrednio. Jeśli chodzi o Scudetto... w tym sezonie Juve jest bardzo silne, ale w nastepnym sezonie będziemy z nimi walczyć jak równy z równym."

"W Neapolu czuję się bardzo dobrze. Mam dobrych kolegów, trener daje mi dużo pewności. Reprezentacja? Jak dostanę telefon będzie mi bardzo miło."

Hiszpan wypowiedział się na temat ewentualnego transferu Mascherano. "To świetny zawodnik. Mam nadzieję, że do nas dojdzie."

Komentarzy: 2
Matthew19
Matthew19

To mi się podoba. Po 2 niepowodzeniach wygrali wyjazdowe spotkanie i odzyskali wiarę w siebie i przede wszystkim wolę walki. Oby to pomogło w starciu z Juventusem

mariusz72max
mariusz72max

Trzeba teraz walczyć i nie odpuszczać świetny gracz liczę jutro na tego gracza brameczkę:)