"Błękitnym okiem" #2: "Azzurri powoływani"
Przedstawiam wam nowe wydanie z cyklu felietonów - "Błękitnym okiem". Tym razem poruszyłem może mniej ważną, ale także mniej zauważalną stronę gry zawodników Napoli - ich poczynania na szczeblu międzynarodowym.
Podziel się tym artykułem

Przedstawiam wam nowe wydanie z cyklu felietonów - "Błękitnym okiem". Tym razem poruszyłem może mniej ważną, ale także mniej zauważalną stronę gry zawodników Napoli - ich poczynania na szczeblu międzynarodowym.
Gandak
Jak wam się podoba?
Matthew19
Mnie osobiście podoba się szata graficzna i w miarę obiektywny opis sytuacji kadrowej naszych graczy