
Jak informują media, Arsenal Londyn nosi się zamiarem kupna zawodnika Azzurrich- Lorenzo Insigne.
Kwota transferu miałaby zamknąć się w 20 milionach euro, a zawodnik do Anglii miałby się przenieść jeszcze przed Mistrzostwami Świata.
Jednak stanowisko klubu jak i samego zawodnika jak na razie się nie zmienia. Insigne chce zostać.

OZS1
Obiecał że zostaje z Nami więc mam nadzieje że nie zrobi z gęby du..y no ale teraz liczy sie kasa a nie słowo więc trzeba czekać co to będzie...!!!...:))
mariusz72max
Pomarzyć tylko mogą Insigne ma błękitne serce i jego miejsce jest w ukochanym Neapolu