Kolumbia z Zunigą ogrywa Grecję

Podziel się tym artykułem

http://napoli24h.pl/images/zunigarep.png

Reprezentacja Kolumbii pokonała w pierwszym meczu grupy C Grecję aż 3:0. Juan Zuniga zagrał pełne 90 minut, a wypożyczony do West Hamu Pablo Armero strzelił pierwszą bramkę.

Lewy obrońca Młotów bardzo szybko otworzył wynik, bo w 5. mincie meczu. Niestetty do przerwy nie zobaczyliśmy goli. Dopiero w 58. minucie Teofilo Gutierrez zdobył punkt, Abel Aguilar asystą pozwolił mu wbić piłkę w pustą bramkę. Ostateczny wynik ustalił w doliczonym czasie gry Rodriguez.

Kolumbia - Grecja 3:0 (1:0)
1:0 Armero 6\'
2:0 Gutierrez 58\'
3:0 Rodriguez 90\'+3

żółte kartki:
Kolumbia - Sanchez 26\'
Grecja - Papastathopoulos 52\', Salpingidis 55\'

Kolumbia: Ospina - Zuniga, Zapata, Yepes, Armero (74\' Arias) - Sanchez, Aguilar (68\' Mejia), Ibarbo - Rodriguez, Gutierrez (76\' Martinez), Cuadrado

Grecja: Karnezis - Holebas, Manolas, Sokratis, Torosidis - Samaras, Katsouranis, Maniatis, Kone (78\' Karagounis), Salpingidis (57\' Fetfatzidis) - Gekas (64\' Mitroglu)

sędzia: Mark Geiger (USA)

Komentarzy: 1
Matthew19
Matthew19

Jakby nie patrzeć, pierwszy Neapolitańczyk zdobył bramkę. Brawo Pablo! Brawo Camilo, bardzo pewnie z tyłu i poł asysty przy golu na 3-0.