Argentyna minimalnie lepsza od Iranu

Podziel się tym artykułem

http://www.picshot.pl/pfiles/70478/napoli-cagliari-big.png

Argentyna w swoim drugim meczu na Mundialu minimalnie pokonała Iran wynikiem 1:0. Jedyną bramkę strzelił Leo Messi dopiero w 91\'. Pełen mecz rozegrał Federico Fernandez, natomiast Gonzalo Higuain opuścił murawę po upływie 77 minut.

Całe spotkanie reprezentacja Iranu bardzo dzielnie utrzymywała wynik 0:0. Wręcz próbowali zdobyć bramkę, do czego mięli sytuację. Na szczęście dla Albicelestes, fenomenalny strzał Lionela Messiego z przed pola karnego pokonał Haghighi\'ego.

Argentyna - Iran 1:0 (0:0)

Bramka - Lionel Messi (90)

Żółte kartki: Javad Nekounam, Masoud Shojaei.

Sędzia: Milorad Mazic (Serbia).

Widzów 57000.

Argentyna: Sergio Romero - Pablo Zabaleta, Federico Fernandez, Ezequiel Garay, Marcos Rojo - Fernando Gago, Javier Mascherano, Angel Di Maria (90+4. Lucas Biglia) - Lionel Messi, Gonzalo Higuain (77. Rodrigo Palacio), Sergio Aguero (77. Ezequiel Lavezzi).

Iran: Alireza Haghighi - Jalal Hosseini, Pejman Montazeri, Amir-Hossein Sadeghi, Mehrdad Pooladi - Ashkan Dejagah (85. Alireza Jahanbakhsh), Masoud Shojaei (77. Khosro Heydari), Javad Nekounam, Andranik Teymourian, Ehsan Hajsafi (88. Reza Haghighi) - Reza Ghoochannejhad.

Komentarzy: 1
Matthew19
Matthew19

Aj niestety strasznie słabo Argentyna grała... Messi ich uratował. Albicelestes pobudka to jest Mundial! Gonzalo- pobudka!