
Ostatnio pojawiło się mnóstwo informacji na temat faulu Juana Zunigi na Neymarze. Już wiemy, że Kolumbijczyk nie będzie miał w związku z tym sankcji, ale nadal pojawiają się różne wypowiedzi na ten temat. SSC Napoli wydało oficjalny komunikat, w którym wspiera Zunigę oraz kontuzjowanego Neymara.
"Napoli pragnie przeprosić za incydent, który wyklucza Neymara z gry w półfinale z Niemcami. Brazylijskiemu mistrzowi wysyłamy najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
W tym samym czasie klub pragnie wyrazić wsparcie dla Camilo Zunigi, który został poddany ostrej krytyce. Faul nie był złośliwy, a niefortunny w skutkach.
Zauważamy z ulgą, że oprócz sędziego i jego asystentów, także Komisja dyscyplinarna FIFA uznała, że faul nie był złośliwy"

Ostatnio pojawiło się mnóstwo informacji na temat faulu Juana Zunigi na Neymarze. Już wiemy, że Kolumbijczyk nie będzie miał w związku z tym sankcji, ale nadal pojawiają się różne wypowiedzi na ten temat. SSC Napoli wydało oficjalny komunikat, w którym wspiera Zunigę oraz kontuzjowanego Neymara.
Diablo5555
Z jednej strony dobrze, ale z drugiej wiem, że to Nasz zawodnik, ale karę w postaci żółtej kartki na boisku, powinien dostać