
Marek Hamsik na przedmeczowej konferencji powiedział kilka słów o przygotowaniu Napoli oraz o Athletico Bilbao. Kapitan Azzurrich szanuje rywala, ale jest pewien, że on, jak i jego koledzy są gotowi na mecz.
- Drużyna jest gotowa nawet jeżeli cześć zawodników ma za sobą grę na mistrzostwach świata i powróciła do treningów później niż pozostali. Jesteśmy zmotywowani i gotowi pójść na całość w jutrzejszym meczu - powiedział.
- W poprzednim roku spisaliśmy się dobrze i chcemy dokonać tego samego w obecnym, ale przed nami mecz z bardzo trudnym rywalem i najpierw musimy go pokonać w dwumeczu. Musimy zaprezentować się z najlepszej strony w obu pojedynkach, a nie tylko w jutrzejszym meczu. - dodał.
- Athletic to nowoczesny zespół, grający agresywnie jak to Baskowie. Grają ze sobą od lat i to bez wątpienia ich atut. Myślę, że najbardziej będzie trzeba uważać na bramkostrzelnego napastnika Aduriza i filigranowego, bardzo szybkiego Muniaina - zakończył.

Marek Hamsik na przedmeczowej konferencji powiedział kilka słów o przygotowaniu Napoli oraz o Athletico Bilbao. Kapitan Azzurrich szanuje rywala, ale jest pewien, że on, jak i jego koledzy są gotowi na mecz.