Paweł Krauz bez kontraktu z Napoli

Podziel się tym artykułem

pawelkrauztrebig.pngNiestety Paweł Krauz po prawie miesięcznym okresie próbnym musiał wrócić do Polski.

17-letni napastnik Nielby Wągrowiec przebywał na testach młodzieżowej drużyny Napoli, podczas których wziął także udział w obozie przygotowawczym w Trentino. Gdy wydawało się, że wszystko zmierza ku podpisaniu kontraktu, pojawiły się problemy, które doprowadziły do braku porozumienia pomiędzy klubami.

Szkoda, bo Paweł mógłby wypełnić lukę po Igorze Łasickim jako polski przedstawiciel neapolitańskiej Primavery.

Komentarzy: 2
Kuleciak
Kuleciak

No i szkoda. Czekamy na kolejnych młodych, zdolnych.:P

Michał
Michał

Z tego co się orientuję, to Paweł pisał na swoim koncie na portalu społecznościowym, że temat transferu do Napoli nie upadł jeszcze w stu procentach, ale na ten moment zostanie jeszcze na trochę w Nielbie. Poza tym chyba jakiś inny klub Serie A czy B zapraszał go również na testy, ale to są prawdopodobnie tylko plotki, a pewne jest to, że jak na razie nie zobaczymy go w błękitnej koszulce.