
Dziś swoje 66. urodziny obchodzi prezydent SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis. Życzenie prezesowi złożyli trener Azzurrich - Rafa Benitez, a także kapitan - Marek Hamsik. Nasza redakcja również życzy wszystkeigo najlepszego prezydentowi i dołącza się do tych życzeń.
Rafa Benitez: Drogi Aurelio, z okazji urodzin życzę ci, abyś zbierał coraz więcej profitów przez dokonane zaangażowanie dla SSC Napoli. Abyś mógł oglądać więcej bramek i mógł osiągnąć sukces, na który zasługujesz. Najlepszego prezydencie.
Marek Hamsik: Drogi panie prezydencie, to już nasz ósmy rok spędzony wspólnie w wielkiej niebieskiej rodzinie. Dzięki niej na prawdę stałem się Neapolitańczykiem. Czuję się synem tego miasta, co daje mi zapał i dumę z bycia kapitanem.
Nasza strona, tak jak wspomniałem wyżej, również dołącza się do tych życzeń. Mamy nadzieję, że pan Aurelio zostanie prezydentem Napoli na kolejne długie lata.

Dziś swoje 66. urodziny obchodzi prezydent SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis. Życzenie prezesowi złożyli trener Azzurrich - Rafa Benitez, a także kapitan - Marek Hamsik. Nasza redakcja również życzy wszystkeigo najlepszego prezydentowi i dołącza się do tych życzeń.
Petrus
Wszystkiego najlepszego, no i madrych wyborow:)
MichalloSSCN
Wszystkiego najlepszego dla pana prezydenta !!