Immobile: "Mogę odejść z Dortmundu"

Podziel się tym artykułem

immobileitabig.png

Doniesienia medialne łączące Ciro Immobile z klubem z Neapolu, to nic nowego. Głos w tej sprawie zabrał dziś sam zawodnik, który twierdzi, iż może on odejść z Borussi.

"To normalne, że jestem zaszczycony zainteresowaniem wielu klubów. Tęsknię za Włochami. Przede mną ważna decyzja do podjęcia. Zbliżają się Mistrzostwa Europy 2016. Chciałbym w nich zagrać, jednak do tego potrzebuję sezonu takiego, jaki miałem w Torino. Muszę poczynić kolejny progres. Nie mówię, że niemógłbym tego osiągnąć w Dortmundzie, zwłaszcza, że zmieniliśmy trenera, jednak wolałbym grać w Serie A."

Jak podają media najbardziej prawdopodobne jest odejście Immobile do Napoli, jednak w grę wchodzi także Fiorentina.

"Zaraz po Juventusie najpiękniejszy football grało Empoli- Sarriego. To dobrze przygotowany trener, więc myślę, że Napoli podjęło właściwy wybór.

Komentarzy: 3
db3ybd3y
db3ybd3y

rodzinna Fiorentina? :|

OZS1
OZS1

Ja tam bym sie o Niego pokusił a nóż widelec sie uda i Nam dużo bramek narobi, no ale najpierw pewnie by pipite trzeba było sprzedać no albo taki atak Higuain Immobile Ja bym powiem szczerze chciał takie zestawienie zobaczyć...!!!...:))

Michał
Michał

Jak dla mnie to para młodych napastników Immobile-Gabbiadini mogłaby wypalić, ale faktycznie liczyłoby się to z odejściem Higuaina, bo Włoch raczej nie zdecyduje się wybrać oferty Napoli, jeśli Argentyńczyk nas nie opuści, we Florencji będzie miał pewniejsze miejsce w pierwszej jedenastce z uwagi na szklanego Rossiego, Gomeza bez formy i podstarzałych Gilardino i Diamantiego...