Callejón jednak odejdzie?

Podziel się tym artykułem

http://napoli24h.pl/images/callejon14151big.png

Według dziennika "Corriere del Mezzogiorno", SSC Napoli może tego lata sprzedać JoséCallejóna. Zainteresowanie hiszpańskim skrzydłowym nadal wykazuje trzecia drużyna Primera División, Atlético Madryt.

Mówiło się, że Azzurri mogą zainkasować za swojego zawodnika od 20 do 30 mln euro. Jak donosi "Corriere del Mezzogiorno", większość pieniędzy z tego trasnferu miałoby zostać oddane Udinese w zamian za śrokowego pomocnika, Allana.

Komentarzy: 3
OZS1
OZS1

Dokładnie dadzą dobrą kase to Jego można oddać Mertensa i Duvana trzeba zostawić nie ma opcji a za Marie musi kasa iśc na dobru transfer...!!!...:))

db3ybd3y
db3ybd3y

Tylko nie wiem czy faktycznie ktoś da sporo kasy za Marysię :) Z tym Atletico to robi się coraz mniej realne. Mają Griezmanna, Torresa, Jimeneza, dojdzie Correa i Vietto, więc chyba jednak Callejon nie będzie im potrzebny za dużą kasę. Poza tym to Madridista...

Gandak
Gandak

Każdy ma swoją cenę i zarobienie 10-20 mln na Callejonie wydawało mi się nie do pomyślenia, gdy go kupowaliśmy. Jeśli faktycznie za tyle odejdzie, będzie to dobry interes. Byle tylko dobrze spożytkować te pieniądze.