
Jedną z pozycji, które muszą być wzmocnione w letnim okienku jest środek obrony. Na liście życzeń Napoli pojawiło się nowe nazwisko. Chodzi o Srdjana Babicia, który w sobotę został Mistrzem Świata do lat 20.
19-latek jest zdecydowanie podstawowym zawodnikiem bardzo młodej i czwartej w Serbii Vojvodiny. Rozegrał on w zeszłym sezonie aż 24 mecze. Był on również kluczową postacią reprezentacji Serbii do lat 20 na Mundialu w tej klasie wiekowej. Grał we wszystkich meczech. Nie zdobył co prawda gola, ale przystąpił do karnego w konkursie jedenastek (ćwierćfinał), którego wykorzystał.

Jedną z pozycji, które muszą być wzmocnione w letnim okienku jest środek obrony. Na liście życzeń Napoli pojawiło się nowe nazwisko. Chodzi o Srdjana Babicia, który w sobotę został Mistrzem Świata do lat 20.
Gandak
O zainteresowaniu nim napisało Corriere dello Sport :)
mariusz72max
Brać i nie gadać dobry zadatek i można na nim w przyszłości zarobić
Gandak
Serbia po wyjściu z grupy wszystkie mecze zremisowała, aby wygrać w dogrywce (1/8, półfinał i finał) oraz po karnych (ćwierćfinał). Bardzo ciekawy zespół, który walczył do końca. A co do gracza, to zobaczyłbym go w Napoli. Młody, dosyć tani diament do oszlifowania.
Meeeertens
Skąd informacja o tym ze go obserwujemy? :o