Mertens: "Zostaję w Napoli"

Podziel się tym artykułem

mertensjeansbig.png

Dries Mertens wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Skrzydłowy był ostatnio łączony z odejściem z Neapolu, ale zaprzeczył tym plotkom mówiąc, że zostanie w Napoli, ponieważ kocha tę drużynę.

- Nie odchodzę z Napoli. Obecnie pracujemy, aby skończyć sezon tak wysoko jak to tylko możliwe. Mam jeszcze trzy lata kontaktu i nie ruszam się stąd. Kocham grać dla tej drużyny, a fani chcą, abym grał dla Napoli. Uczymy się innego stylu od tego, którego używaliśmy przez ostatnie dwa lata, to mała rzecz, która robi różnicę. Jesteśmy tu, aby pracować - powiedział.

28-latek był tego lata łączony z przenosinamy do innego klubu. Według mediów, usługami skrzydłowego poważnie zainteresowany był Inter Mediolan, który robi duże przemeblowanie w zespole.

Komentarzy: 3
Hanys
Hanys

Super wiadomość. Cieszę się bardzo ;)

Meeeertens
Meeeertens

To pewnie El Kaddouri pojdzie na wypozyzenie :o

Michał
Michał

Świetny news, Mertens może nam zapewnić sporo kreatywności z przodu, jak dla mnie spokojnie może występować na pozycji dziesiątki.