
SSC Napoli wciąż skupione jest na sprowadzeniu Nikoli Maksimovicia. Azzurri po raz kolejny przedstawili Torino ofertę licząc, że prezydent Granaty, Urbano Cairo, w końcu się zgodzi.
La Gazzetta dello Sport podaje, że tym razem oferowana kwota odstępnego wzrosła do 15 mln + bonusy. Na poprzednim spotkaniu Błękitni oferowali 12 mln. Ponadto Neapolitańczycy dogadali się z Serbem w sprawie kontraktu. Miałby on zarabiać 1,7 mln euro na sezon.

SSC Napoli wciąż skupione jest na sprowadzeniu Nikoli Maksimovicia. Azzurri po raz kolejny przedstawili Torino ofertę licząc, że prezydent Granaty, Urbano Cairo, w końcu się zgodzi.
Kuleciak
Coś czuje, że zawita on u nas damy te 15 + Omar.