
Elseid Hysaj wypowiedział się na temat sytuacji SSC Napoli. Albańczyk podkreśla, że Azzurri są pewni siebie i stąpają twardo po ziemii, jednak jednocześnie marzą o zdobyciu tytułu.
- Pracujemy bardzo dobrze. Wszyscy wróciliśmy już z przerwy reprezentacyjnej i przygotowujemy się do ważnego spotkania z Fiorentiną. Viola nie przez przypadek jest liderem Serie A, grają dobrą piłkę i przed nami trudne spotkanie, ale jednocześnie na pewno bardzo dobre. - powiedział.
- Spodziewam się bardzo wymagającego meczu i mam nadzieję, że będziemy mieć ze sobą wsparcie kibiców. Niewiele klubów we Włoszech może pochwalić się takimi fanami. - dodał.
- Wciąż stąpamy twardo po ziemi i zajmujemy się tylko każdym kolejnym meczem. Wciąż byt wcześnie, ale możemy marzyć o zwycięstwie w lidze. Marzyłem również o wejściu na Euro z reprezentacją Albanii i jak widać, niektóre marzenia się spełniają.

Elseid Hysaj wypowiedział się na temat sytuacji SSC Napoli. Albańczyk podkreśla, że Azzurri są pewni siebie i stąpają twardo po ziemii, jednak jednocześnie marzą o zdobyciu tytułu.