
Nasz środkowy pomocnik, Jorgonho na łamach Premium Sport wypowiedział się na temat zaskakującego braku powołania do kadry prowadzonej przez Antonio Conte.
"Nie będę tu mówił o moim rozczarowaniu tą decyzją, ale na prawdę chciałbym otrzymać powołanie do Squadra Azzurra. Mimo wszystko jestem spokojny i muszę dalej ciężko pracować z drużyną. Jeśli tak będzie to może doczekam się powołania" - powiedział Jorginho który w tym sezonie wystąpił on w 13 spotkaniach i zaliczył 3 asysty.

Nasz środkowy pomocnik, Jorginho, na łamach Premium Sport wypowiedział się na temat zaskakującego braku powołania do kadry prowadzonej przez Antonio Conte.
MichalloSSCN
Podobno Jorginho moze nadal zagrac dla Brazylii. Tak mowi jego agent. No ciekawe.. Conte, to wielki talent!! Marchisio Pirlo De Rossi zaraz oslabna i co?